Tvrzený kámen neboli quartz je ve světě moderní architektury běžně používaným a stále více vyhledávaným materiálem.

Ambiente Light, kolekce Trend

Díky jeho vlastnostem, vysoké odolnosti, barevné stálosti, variabilitě použití a široké škále barev, ze které mohou architekti a designéři vybírat, je ideálním stavebním materiálem i designovým prvkem pro aplikaci v soukromých i komerčních projektech. V realizacích se nejčastěji využívá pro výrobu pracovní desky do kuchyně, koupelnových desek či obkladů, ale své uplatnění najde i pro vysoce kvalitní dlažbu, schodiště, stoly, bary a recepce.

V České republice je pouze jediná firma, která se zabývá výrobou tohoto materiálu. Společnost Technistone sídlí v Hradci Králové a patří mezi světově známé výrobce tvrzeného kamene. Vysoce odolné desky TechniStone® v tloušťce 12, 20 a 30 mm tvoří z více než 90 % přírodní suroviny v podobě nejrůznějších písků, jemných až hrubých frakcí křemene či žuly. Proces vlastního vývoje výrobků až po kontrolovanou distribuci skrz rozsáhlou distribuční síť v desítkách zemí světa staví Technistone mezi nejvýznamnější a nejinovativnější firmy v oboru. Kvalitu materiálu dokládá i řada mezinárodně uznávaných certifikací. Vývoj nových dekorů a povrchových úprav, reflektující aktuální designové trendy i zákaznické preference lokálních odbytišť, zaručuje originální vzhled výrobků inspirovaný přírodou a její živelnou krásu. Stadion Lusail Iconic v Kataru, mezinárodní letiště J. F. Kennedy v USA, Design Studio Porsche v Německu, terminál 5 na letišti Heathrow ve Velké Británii, Hilton Hotel v Polsku, Shopping Mall Milenium v Číně, to je jen několik málo jmen světových referencí, kde se TechniStone® hrdě presentuje. Brzy se navíc představí v jedné z nejvyšších budov v Evropě.

Serenia The Palm Residences, Dubai, UAE

 

Velkoformátové desky TechniStone® se vyrábí ve čtyřech moderních povrchových úpravách – zákaznicky nejoblíbenější Polished, nadčasový Matt, Rained s téměř plastickou strukturou a Terra povrch s 3D reliéfem. Tento rok představil Technistone novou kolekci nesoucí se v duchu industriálního stylu s výstižným názvem TREND. Jeho čtyři neotřelé barevné variace v sobě ukrývají nádech populární městské architektury s dotekem čisté přírodní krásy.

 

Materiál TechniStone® patří do technologicky vyspělých interiérů, s pečlivě specifikovanými detaily, vkusně vybavených osobních i kancelářských prostor. Současné rychlé tempo života si žádá precizně řešené, fungující a zdravé prostředí, které nás denně obklopuje ať už v soukromém nebo profesním životě.

PR

Dobrá zpráva dnešních dní – doba koronavirová má na on-line odečty vliv. POZITIVNÍ!

Společnost SOFTLINK předběhla dobu o téměř 10 let, když už tehdy začala nabízet a realizovat CEM BUSINESS – on-line odečty energií, vody, tepla a dalších veličin. Tehdy se na tento typ on-line systémů dívalo trochu skrz prsty, jakýsi zbytečný nadstandard. S technologickým rozvojem a implementací SMART řešení se pohled zákazníků v posledních letech změnil, ale situace s pandemií dala paradoxně našemu on-line sytému další významnou přidanou hodnotu. V době, kdy firmy mají 90 % zaměstnanců na home-office, nebo v karanténě, je on-line systém sběru dat z měřidel skutečným SMART nástrojem, který bez lidského zásahu dodá spolehlivé údaje a podklady pro rozúčtování.

Jestliže doposud nemáte žádný nástroj na kontrolu spotřeb energií, je právě teď ten správný čas na změnu. Instalace takového systému není až tak náročná, jelikož veškeré komponenty jsou bateriově napájené. Nemáte-li tedy v objektu instalovanou vhodnou kabeláž, nevadí. Bateriové napájení modulů instalaci zrychluje a nevyžaduje žádný stavební zásah.

Realizaci lze definovat několika málo kroky:

  1. Provedeme technickou obhlídku v objektu a navrhneme vhodné řešení jak z pohledu technického, tak finančního a uživatelského.
  2. Provedeme instalaci radiových modulů a nastavení radiových adres
  3. Seznámíme Vás se softwarem CEM BUSINESS, případně Vás proškolíme.

Výše uvedené kroky jsme schopni zvládnout během 10 pracovních dnů. Rozhodnete-li se dnes, můžete mít automatizovaný systém plně k dispozici ještě dříve, než skončí současná koronavirová pandemie.

Neváhejte prosím a zavolejte nám. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy nebo poskytneme konzultaci. I nadále jsme v plném pracovním nasazení a dodržujeme veškerá hygienická pravidla vyhlášená vládou. Naši pracovníci jsou vybaveni rouškami, rukavicemi i dezinfekcí.

SOFTLINK s.r.o.