Nový systém bezdutinkového toaletního papíru Tork Mid-size

Rostoucí očekávání a přísnější právní předpisy v EU kladou na všechny strany vyšší požadavky na dosažení udržitelnosti. To znamená snížení negativních dopadů na životní prostředí, snížení množství odpadu a emisí uhlíku. Společnost Essity, která je výrobcem značky Tork, je uznávaným lídrem v oblasti udržitelnosti.

Neustále usiluje o to, aby z méně vyrobila více, aby se snížila uhlíková stopa a snaží se umožnit totéž svým zákazníkům. Tork neustále pomáhá klientům investicemi do inovativních řešení, která podporují obchodní cíle, zlepšují pracovní komfort a snižují negativní dopady na životní prostředí. Proto společnost Tork vyvinula systém bezdutinkového toaletního papíru Tork Mid-size, který snižuje uhlíkovou stopu ve srovnání s běžným toaletním papírem o 11 %.

Tork Mid-size bezdutinkový toaletní papír eliminuje zbytečné komponenty, což znamená nulový obalový materiál, žádná dutinka – pouze 100% toaletní papír. Facility manažeři mohou snížit odpad, snížit uhlíkovou stopu a zvýšit efektivitu pracovníků úklidu, kteří tak budou moci lépe organizovat svůj pracovní plán.
Čeho facility manažeři dosáhnou díky bezdutinkovým rolím:
• O 88 % méně odpadu z toaletního papíru*
• Přes 1000 kg méně odpadu ročně*
• O 3000 méně pytlů na odpadky ročně*
Tork Mid-size bezdutinkový toaletní papír je inovativní způsob, jak snížit množství odpadu z toalet. A méně odpadu znamená více času i peněz. Tento systém toaletního papíru zajišťuje nejen delší spotřebu papíru a méně odpadu, ale také přispívá k spokojenosti hostů. Zásobník toaletního papíru Tork Mid-Size zabírá na stěně málo místa, jsou v něm umístěny dvě role toaletního papíru. Tím je zajištěna vysoká efektivita: toaletní papír mají hosté vždy k dispozici a zásobník pojme až devětkrát více papíru než dva běžné toaletní papíry. Dávkovač lze kdykoliv snadno doplnit, což zajišťuje flexibilní a efektivní údržbu.
V restauracích, na univerzitách nebo ve velkých kancelářských budovách pomáhá Tork personálu soustředit se na to, na čem skutečně záleží – na hostech. Zbavte se konvencí a vyzkoušejte nový systém bezdutinkového toaletního papíru Tork Mid-size.

  • Srovnání průměrného množství odpadu při používání Tork Mid-size bezdutinkového toaletního papíru oproti běžným rolím toaletního papíru v kancelářské budově s 1300 zaměstnanci