RevBits spouští kyberbezpečnostní platformu

Společnost RevBits spouští kyberbezpečnostní platformu “Cyber Intelligence Platform”

Integrace deseti bezpečnostních modulů posouvá kybernetickou bezpečnost na novou úroveň a současně snižuje její složitost a nákladnost

Společnost RevBits oznamuje zpřístupnění své platformy Cyber Intelligence Platform (“CIP”), integrovaného řešení, které má společnostem po celém světě zpřístupnit dosud nevídanou ochranu před kybernetickými útoky.

Radikální nový přístup umožnil společnosti vytvořit plně integrovanou kyberbezpečnostní platformu nabízející vynikající ochranu sdílením informací o bezpečnostních hrozbách a dalších relevantních dat napříč deseti různými zabezpečovacími moduly.

“Vzhledem k tomu, že se v kyberprostoru objevuje stále více nových hrozeb a počet hackerských útoků na společnosti po celém světě znepokojivě vzrůstá, je zcela jasné, že nasazování a správa více samostatných řešení najednou není efektivní,” uvedl generální ředitel RevBits David Schiffer. “Jak už to chodí u většiny podnikových zdrojů, i bezpečnostní týmy budou mít vždy omezenou kapacitu. Tím, že jim poskytneme integrovanou platformu, kterou lze ihned nasadit, výrazně zvýšíme jejich produktivitu. Ta poskytuje relevantní informace o hrozbách, což bezpečnostním týmům umožňuje rychlejší a pohotovější reakci. Navíc je správa tohoto integrovaného řešení časově i finančně mnohem méně náročná než správa několika různých nástrojů a prostředí najednou.”

Platforma RevBits CIP v sobě kombinuje moduly s následujícími funkcemi:

– Zabezpečení e-mailu

– Zabezpečení koncového bodu

– Pokročilá detekce exploitu

– Detekce a reakce koncových bodů (EDR)

– Technologie pro odklonění útoků

– Správa přístupových oprávnění

– Správa relačních oprávnění

– Správa hesel

– Správa klíčů

– Správa certifikátů

“Jedinečná architektura a naše patentované technologie nám umožnily vyvinout každý RevBits modul tak, aby poskytoval nejlepší ochranu ve své třídě,” uvedl technický ředitel RevBits Mucteba Celik. “Kombinace těchto modulů v platformě CIP nám umožnila nabídnout našim zákazníkům centralizovaný pohled na jejich kybernetické zabezpečení, plynule přecházet mezi jednotlivými moduly a v případě potřeby zakročit. V dnešní době, kdy je trh se softwarem pro kybernetickou bezpečnost natolik diferenciovaný a nepřehledný, jde o skutečně unikátní platformu.”

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *