Prvotřídní jednotka pro vaši designovou kancelář. 2N® Indoor View je tady!

Čistý sofistikovaný design vašich rezidenčních nebo kancelářských prostor skvěle doplní moderní odpovídací jednotka. Je totiž elegantní, inovativní, a především bezpečná a spolehlivá.

Nápadně nenápadná

Zdánlivě jednoduchý design bez nevzhledných tlačítek nenaruší pečlivě navržený interiér vstupních prostor recepce. Skleněný povrch v kombinaci s klavírní černí je prostě nádherný, ale k dispozici je i decentní sněhobílé provedení. Recepční personál má navíc displej vždy po ruce, ať už na stěně nebo ve stojánku na stole. 

Technologie pro život i práci

Jsou vaši zákazníci zvyklí sledovat video na velké obrazovce, v jemném HD rozlišení a s high-end zvukem bez šumu? Poskytněte jim stejné potěšení i v kanceláři. Ohromte je velkým dotykovým displejem s příjemným ovládáním a okamžitou odezvou. Předpověď počasí je už třešnička na dortu.

Absolutní bezpečnost a kompletní správa na dálku

S odpovídací jednotkou má recepční dokonalý přehled, protože naprosto jasně vidí a zřetelně slyší, kdo stojí před dveřmi. Kromě videohovoru může návštěvník v době nepřítomnosti zanechat video vzkaz. Díky vlastnímu operačnímu systému 2N OS je každá konverzace zabezpečená bez rizika odposlechu a vy můžete všechny jednotky v systému kompletně ovládat na dálku z pohodlí své kanceláře a to včetně nastavení, obsluhy nebo aktualizace. 

===========================================================================

Nová odpovídací jednotka 2N® Indoor View má barevný dotykový displej o rozměru 7 palců s povrchem z tvrzeného skla, které v interiéru zajistí maximální odolnost proti poškrábání i nárazu. Kromě funkcí přijetí videohovoru, otevření dveří, zobrazení zmeškaných volání či zapnutí tichého módu komunikátor v klidovém režimu navíc zobrazuje aktuální předpověď počasí. Při vyzvednutí hovoru umožňuje jednotka 2N® Indoor View přepnutí obrazu z kamery interkomu na záběr z další externí IP kamery a tak si můžete ověřit, že dovnitř pouštíte jen ty správné hosty. Zvuk v HD kvalitě garantuje použití audio kodeku G.722, unikátní výstup pro reproduktor a systém pro potlačení okolních hluků. 

Instalace a zapojení jednotky 2N® Indoor View jsou velmi snadné. Využití strukturované kabeláže typické pro dnešní domy umožňuje 2N® Indoor View doslova zacvaknout do systému a během pár sekund zajistit komunikaci i napájení přes PoE. Kromě tradičního umístění displeje na stěnu je k dispozici i stojánek pro praktickou instalaci na stůl na recepci nebo v kanceláři. Facility manažer, který zajišťuje správu všech zařízení v budově, dokáže veškerou obsluhu, nastavení i upgrade firmware provádět přímo ze své kanceláře přes webové rozhraní a to jak z lokální sítě, tak i vzdáleně s využitím služby 2N® Remote Configuration. 

www.2n.cz