Unikátní služby pro efektivní správu objektů a úsporu nákladů – M2C

Současná situace ohledně „koronaviru“ postihla snad všechny firmy a instituce v České republice a může mít pro celou řadu z nich negativní dopady. Společnost M2C v této nelehké době pracuje na řešeních a způsobech, jak firmám pomoci a přichází s celou řadou služeb, prostřednictvím kterých mohou firmy zajistit svůj provoz v případě karantény nebo uzavření objektu.

M2C Space

M2C Space nabízí klientům vzdáleným monitoringem správu jejich objektu a ovládání technologií bez fyzické přítomnosti zaměstnanců na objektu. Dokáže zajistit bezpečnost bez přítomnosti fyzické ostrahy, vzdálené ovládání vrátnice, závor, turniketů, elektronické obhlídky apod.  Umožňuje rovněž ovládat přístupový systém ACS, kontrolu zaměstnanců a vyhodnocuje nežádoucí situace a jejich následné řešení ve spolupráci se zásahovou jednotkou.

V rámci Facility managementu se M2C Space dokáže vzdáleně napojit na systém MaR. Klient tudíž nemusí mít na objektu pro denní sledování odečtu hodnot jednotlivých technologií žádného zaměstnance a odečty lze dělat vzdáleně.

M2C e-Reception

e-Reception

Nepřítomnost fyzické recepční dokáže společnosti M2C nahradit inovativním zařízením e-Reception. Elektronickou recepční lze instalovat do jakéhokoliv typu budov a přizpůsobit podle individuálních požadavků zákazníků. Komunikuje s technologiemi klienta v budově a je napojena na vzdálený dohled M2C Space v režimu 24/7. Rozesílá pozvánky na schůzku, ověřuje totožnost návštěv, zrychluje jejich registraci a naviguje je na požadovanou schůzku.

 

Termokamery

Bezkontaktní hromadné měření teploty s referenčním bodem

Dalším z řady preventivních opatření, která mohou výrazně ovlivnit chod firem, ochránit jejich investice a zdraví jejich zaměstnanců je vysoce účinné zařízení pro hromadné bezkontaktní měření teploty s referenčním bodem. Jedná se o velmi efektivní a bezpečné řešení, kde chytrá technologie nahrazuje práci zaměstnanců.  Mezi hlavní benefity hromadného měření teploty patří:

 • Ochrana zdraví zaměstnanců a dodavatelů
 • Snížení rizika zavlečení infekce mezi zaměstnance
 • Snížení rizika přerušení výrobního procesu
 • Ochrana před provozní ztrátou
 • Aktivní boj s virovou nákazou – společenská odpovědnost
 • Široké využití: výrobní závody, sklady, obchodní centra, administrativní budovy, školy, nemocnice atd.

 

Jetty robot

JettyRobot

JettyRobot

Mezi další služby patří technologie JettyRobot – jedinečné zařízení pro dokonalé čištění klimatizací proti virům a bakteriím.

Tato technologie dokonale vyčistí jakákoliv potrubí nejrůznějších průměrů, délek i zakřivení.

Klienti na technologii JettyRobot nejvíce oceňují:

 • Eliminaci bakterií, virů a dezinfekci ošetřovaných povrchů.
 • Úsporu nákladů – provozních i personálních
 • Použití vysokotlakého čištění
 • Široký dosah a vysokou kvalitu čištění
 • Komplexní řešení na míru

 

Bezkontaktní kniha návštěv

Bezkontaktní kniha návštěv

Další novinku představuje „Bezkontaktní kniha návštěv“ – unikátní, bezpečné, hygienické a přehledné řešení pro všechny, kdo na svých objektech vyžadují stálý dohled nad příchozími návštěvami. Toto řešení výrazně snižuje riziko případné nákazy koronavirem, protože eliminuje předávání průkazů totožnosti, dokumentů a papírů. Díky bezkontaktní knize návštěv získá klient přesnou evidenci lidí, kteří se momentálně pohybují na jeho objektu, a špatná čitelnost dat z nepřehledných papírových záznamů už není problém.

 

Ozonové čištění

Ozonové čištění a speciální úklid

Zákazníci u M2C v současné době ve značné míře rovněž poptávají „Ozonové čištění a speciální úklidy“.

Ozonové čištění, které je prováděno výkonnými a certifikovanými ozonovými generátory, likviduje viry, bakterie, plísně a zápach. Úklidy M2C provádí v kancelářských, nebytových prostorech, sociálních zázemích i průmyslových prostorech.

Speciální úklid prostor je prováděn jak formou dezinfekce pevných povrchů zahrnující otírání ploch jako jsou kliky, madla, zábradlí apod., tak prostřednictvím dezinfekčního rosení. Aplikace dezinfekčních prostředků je zajišťována pomocí výkonných elektrických nebo motorových rosičů.

 

People counter

People counter – počítání osob

Efektivní systém pro získání rychlého přehledu o počtu lidí ve vašem objektu nebo místnosti. Aktuální počet lidí, kteří vstoupili a opustili areál, můžete sledovat přes televizi, monitor či mobilní telefon na webové stránce.

E-learning školení

e-learning školení – seznámení se zavedenými hygienickými opatřeními

Jednoduché, rychlé a efektivní plošné seznámení vašich zaměstnanců, nájemců, servisních organizací či návštěvníků se zavedenými hygienickými bezpečnostními opatřeními na objektu s možností úprav na míru. Jedná se o bezpečné proškolení více osob najednou bez obavy nákazy koronavirem.

 

Mimořádné úklidové služby a drobná údržba

M2C myslí i na klienty, kteří by rádi využili prázdných prostor svých objektů k důkladnému čištění, které je složité realizovat za běžného provozu. Výjezdová skupina M2C zajistí mimořádné úklidové služby na míru pro administrativní budovy, obchodní centra, průmyslové i logistické areály.

Tyto a jiné služby už využívají společnosti jako je Foxconn, TPCA, Mondi, Albert a Assa Abloy. Připravte se s námi na obnovený provoz i vy.

Podrobnější informace o všech službách, které společnost M2C nabízí svým klientům a zákazníkům nejen v době koronaviru, Vám na vyžádání poskytneme na níže uvedených kontaktech:

Jan Šerý – 727 835 388, Šárka Ašerová – 702 230 757

obchod@m2c.eu